Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed Indir (Incl. ALL DLC’s)

Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed, 21 Mart 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Gamindustri dünyası tuhaf bir sükunet yaşıyor – her ulusu koruyan tanrıçaların hepsi huzur içinde ve görünürde kıyamet tehdidi yok! Dünyanın önde gelen gazetecileri Dengekiko ve Famitsu, iyi bir hikaye ile işleri sarsmak için CPU’ları ve CPU adaylarını bir dizi görevi tamamlamaları için zorluyor, ancak yakında bu aksiyon dolu hack ‘n’ slash’te çok daha büyük bir şansa sahip olabilirler. !

Ana Özellikler

 • 1080’de sokak dövüşü! Şimdiye kadar ilk kez, en sevdiğiniz Neptunia karakterleri, gerçek zamanlı olarak düşman dalgalarını aşmak zorunda kalacak! Ücretsiz dolaşım aşamaları, tümü 1080p grafiklerle hem yerde hem de havada zincir kombinasyonları oluşturmanıza olanak tanır!
 • İki kişilik parti! İkili sistem ile savaş alanında iki karakter arasında geçiş yapabilirsiniz. Nihai dövüş ikilisini oluşturmak için her karakterin güçlü ve zayıf yönlerini dengeleyin ve hatta bazıları önceki Neptunia oyunlarından tanıdık gelebilecek yeni oynanabilir karakterler edinin.
 • Fiziksel olalım! Savaşın sıcağı kıyafetlerinizin yıpranmasına neden olabilir. Bir “kostüm boşluğu” yaşadığınızda, kıyafetleriniz yırtılacak ve savunmanızı azaltacak, ancak kritik hızınızı ve EXE sürücü ölçeri artıracaktır. Geri dönüş yolu yırtık kumaşla kaplandı!
 • Beceriler öldürür! İki seviyeli özel saldırı ile odayı temizlemek için EXE sürücü göstergesini doldurun ve daha sonra bazı süper özel saldırılar gerçekleştirmek için arkadaşınızdan bir yardım eli alabilirsiniz!

Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Hyperdimension.Neptunia.U.Action.Unleashed.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (7-Zip alabilirsiniz Buraya).
 4. Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed Free Download

Doğrudan bağlantı ile Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: 3 GHz Intel i3 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10.x veya OpenGL 3.3 veya 1 GB RAM ile daha iyi grafik kartı ve v4 gölgelendiriciler için destek
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Uyarı: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1 GB VRAM 5000 serisi, AMD işlemci bu oyunla düzgün çalışmayabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.