Hunt Down The Freeman Indir (Incl. Update 2)

Hunt Down The Freeman Free Download PC Oyununu Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Hunt Down The Freeman 23 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Hunt Down The Freeman, Royal Rudius Entertainment’ın bir hayran ürünüdür. Valve tarafından yapılmamıştır. KÖTÜSEN… Kötü adamın hikayesini anlatmanın zamanı geldi. Hunt Down The Freeman sizi başka hiçbir şeye benzemeyen bir yolculuğa çıkarıyor. Kötü karakterin acısını ilk elden 14 saatin üzerinde oynanış, 40’tan fazla seviye, sürükleyici oyun, sinematik ara sahneler ve bir saatten fazla bir süre boyunca kalbe dokunan bir OST.GEAR UP ile deneyimleyin. Oyuncu, uzaylı istilası sırasında hastanede bulunan HECU Çavuş Mitchell’den 7 Saat Savaşı adlı pala alır. Mitchell, hayatta kalma mücadelesine girer ve hayatta kalmak için zorluklarla karşılaşır. O Denizci, seviyeler arasında park etmek için hem ateşli silahlarla hem de taktiksel düşünceyle tüm eğitimini kullanmalıdır. Mitchell, 26’dan fazla benzersiz silah ve alet envanterini yönetmeli, işi bitirmenin en iyi yolunu bulmalı ve hayatta kalmasını sağlamak için elinden geleni yapmalıdır.

Ana Özellikler:

 • Zengin Tarih: Yepyeni bir macera, yeni bir kahraman, yeni bir hikaye, yeni bir bakış açısı. Bu, daha önce anlatılmış bir hikayenin yeniden yapımı değil, iyi adamları kovalayan kötü bir adamın benzersiz bir hikayesi.
 • Envanter Sistemi HDTF, silahlarınız arasında cephaneyi yönetmek için seçebileceğiniz birçok silahın bulunduğu bir envanter sistemine sahiptir. Hafif makineli tüfeğinizde 9 mm’lik cephane biterse, 9 mm’lik tabancanız çalışmayacaktır.
 • Parkour Mekaniği: Düşmanlarınızın etrafında tırmanın, kayın ve sürün! HDTF, koşarken eğilmekten daha fazlasını yaptı. Gururu ve neşesi parkur sistemidir. Üç metreden fazla düşmek artık ölüm anlamına gelmiyor.
 • Karakterler Yeni yüzler, yeni sesler. Bazı ünlü multimedya ünlüleriyle yeni bir oyuncu kadrosunun zamanı geldi.
 • Ara sahneler: 45 dakikadan fazla sinematik ara sahneler, hikayenin mükemmel tadını çıkarmanızı sağlar.
 • Yeni bir ekmek kızartma makinesi için Grafik Zamanı, Source’u sınırlarına zorlayan yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve yüksek poli modeller ekledik.

Hunt Down The Freeman’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hunt Down The Freeman indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hunt.Down.The.Freeman.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Hunt Down The Freeman klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: hdtf.exe için bir masaüstü kısayolu oluşturmanız ve hedef satırdan sonra aşağıdaki metni eklemeniz gerekir:
-oyun hdtf
Uygula ve Tamam’ı tıklayın. Şimdi oyuna başlayabilirsiniz.

Hunt Down The Freeman ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Hunt Down The Freeman Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 10/8/7 / Vista veya üzeri
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom ™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB ayrılmış grafik kartı veya üstü
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin