Hunt Down The Freeman Indir (Incl. Update 2)

Hunt Down The Freeman Free Download PC Oyununu Direct Link ile Önceden Yüklenmiştir. Hunt Down The Freeman 23 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Hunt Down The Freeman, Royal Rudius Entertainment’ın bir hayran ürünüdür. Valve tarafından oluşturulmamış. KÖTÜSEN… Kötü adamın hikayesini anlatma zamanı. Hunt Down The Freeman sizi başka hiçbir şeye benzemeyen bir yolculuğa çıkarır. Kötü karakterin acısını ilk elden 14 saatin üzerinde oynanış, 40’tan fazla seviye, sürükleyici oyun, sinematik ara sahneler ve bir saatten fazla bir süre boyunca kalbe dokunan bir OST.GEAR UP ile deneyimleyin. Oyuncu, uzaylı istilası sırasında hastanede bulunan HECU Çavuş Mitchell’den 7 saatlik savaş adı verilen palayı alır. Mitchell, hayatta kalma mücadelesine girer ve hayatta kalmak için zorluklarla karşılaşır. O Denizci, seviyeler arasında park etmek için hem ateşli silahlarla hem de taktiksel düşünceyle tüm eğitimini kullanmalıdır. Mitchell, 26’dan fazla benzersiz silah ve alet envanterini yönetmeli, işi bitirmenin en iyi yolunu bulmalı ve hayatta kalmasını sağlamak için elinden geleni yapmalıdır.

Ana Özellikler:

 • Zengin Tarih: Yepyeni bir macera, yeni bir kahraman, yeni bir hikaye, yeni bir bakış açısı. Bu, daha önce anlatılan bir hikayenin yeniden yapımı değil, iyi adamları kovalayan kötü bir adamın benzersiz bir hikayesi.
 • Envanter Sistemi HDTF, silahlarınız arasında cephaneyi yönetmek için seçebileceğiniz birçok silahın bulunduğu bir envanter sistemine sahiptir. Hafif makineli tüfeğinizde 9 mm’lik cephane biterse, 9 mm’lik tabancanız çalışmayacaktır.
 • Parkour Mekaniği: Düşmanlarınızın etrafında tırmanın, kayın ve sürün! HDTF, koşarken eğilmekten daha fazlasını yaptı. Gururu ve neşesi parkur sistemidir. Üç metreden fazla düşmek artık ölüm anlamına gelmiyor.
 • Karakterler Yeni yüzler, yeni sesler. Bazı ünlü multimedya ünlüleriyle yeni bir oyuncu kadrosunun zamanı geldi.
 • Cutscenes: 45 dakikadan fazla sinematik ara sahneler, hikayenin mükemmel tadını çıkarmanızı sağlar.
 • Yeni bir ekmek kızartma makinesi için Grafik Zamanı, Source’u sınırlarına zorlayan yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve yüksek poli modeller ekledik.

Hunt Down The Freeman’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hunt Down The Freeman indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hunt.Down.The.Freeman.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, WinRAR gerektirir ve Buraya).
 4. Hunt Down The Freeman klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: hdtf.exe için bir masaüstü kısayolu oluşturmanız ve hedef satırdan sonra aşağıdaki metni eklemeniz gerekir:
-oyun hdtf
Uygula ve Tamam’ı tıklayın. Artık oyuna başlayabilirsiniz.

Hunt Down The Freeman ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla Hunt Down The Freeman Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 10/8/7 / Vista veya üzeri
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom ™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB ayrılmış grafik kartı veya üstü
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.