Hot Wheels: Beat That! Indir

Hot Wheels: Vur Şuna! Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyunu. Hot Wheels: Vur Şuna! 02 Temmuz 2007’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Bazen en büyük promosyon en küçük pakette gelir! Hot Wheels serisindeki 30 arabadan birinin direksiyonuna geçin. 12 ölçekli pistte (tirbuşonlar, döngüler, kısayollar ve gizli yollar, dar noktalar ve etkileşimli öğeler) yarışın, ardından dört farklı savaş alanında savaşın. Race, Eliminator, Rampage ve Battle dahil beş farklı oyun modunda metale adım atın.

Hot Wheels’i İndirin ve Yükleyin: Beat That!

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez sıcak tekerlekler: vur şuna! İndirme işlemi bittiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Hot.Wheels.Beat.That.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Hot Wheels’a çift tıklayın: Beat That! Klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Hot Wheels: Vur Şuna! Ücretsiz indirin

Hot Wheels: Beat That’i indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4 veya AMD 1 GHz işlemci
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64 MB VRAM veya daha iyisi olan GPU
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.