Homefront Indir

Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Homefront Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Homefront, 14 Mart 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yıl 2027. Bildiğimiz şekliyle dünya, on beş yıllık ekonomik çöküşün ve azalan doğal kaynaklar üzerinde yaygın küresel çatışmanın ardından parçalanıyor. Bir zamanlar gurur duyulan Amerika düştü, altyapısı paramparça oldu ve ordu kargaşa içinde. Yıkıcı bir EMP greviyle sakat kalan ABD, vahşi, nükleer silahlı Büyük Kore cumhuriyetinin sürekli genişleyen işgaline dayanamaz. Amerika Birleşik Devletleri, eski müttefikleri ve duvarlarla çevrili şehirler ve terk edilmiş banliyölerin ıssız bir manzarasıyla çevrilidir. John Milius’un (Apocalypse Now, Red Dawn) hazırladığı Homefront’un sürükleyici tek oyunculu kampanyasında direnişe katılın, bir arada kalın ve ezici bir güce karşı özgürlük için savaşın. Yakın geleceğin bu son derece makul dünyasında duygusal bir hikaye ortaya çıkarken bir dizi unutulmaz karakterin yanında durun. Düşmanı yenmek için gerilla taktikleri, askeri araçlara komuta etme ve gelişmiş drone teknolojisini kullanarak işgal altındaki ABD’de savaşırken içgüdüsel, sinematik birinci şahıs nişancı aksiyonunu deneyimleyin.

Homefront’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Homefront indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Homefront.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Homefront klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Homefront ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Homefront Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
 • İşlemci: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 2.8 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 256 MB belleğe sahip Shader Model 3.0 grafik kartı, NVIDIA GeForce 7900GS veya ATI Radeon 1900XT
 • DirectX®:
 • Hard disk: 10 GB boş sabit disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.