Home Improvisation: Furniture Sandbox Indir

Ev Doğaçlama: Mobilya Sandbox Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Ev Doğaçlama: Furniture Sandbox 28 Temmuz 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

İnterneti mahveden viral his bir intikamla geri döndü! Tonlarca yeni mobilya, yeni oda, sanal gerçeklik desteği ve çevrimiçi çok oyunculu oyun, eğlencenin sonsuza kadar devam etmesini sağlar! Ev Doğaçlama, bütün bir evi dekore etmek için kullanabileceğiniz bir mobilya yapım simülatörüdür. Tek sorun: mobilyaların hiçbirinde talimat yok! Amaçlanan tasarımı keşfedin veya kendi yaratıcı şaheserinizi yaratın. Mobilya, arkadaşlarla daha eğlenceli! Eşsiz (ve ürkütücü) kreasyonlar oluşturmak için yerel olarak ve çevrimiçi olarak işbirliği yapın. Büyük bir yeni mobilya kataloğu ve dekore edilecek koca bir ev ile olasılıklar sınırsız!

Ev Doğaçlamasını İndirin ve Yükleyin: Furniture Sandbox

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Ev Doğaçlama: Mobilya Sandbox indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ev Doğaçlamasına Çıkart: Mobilya Sandbox” a tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Ev Doğaçlama: Mobilya Sandbox klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ev geliştirme: Mobilya korumalı alanı ücretsiz indir

Ev Doğaçlamasını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Mobilya Sandbox Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Grafik: Directx 9
  • Depo: 600 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin