Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa Indir

Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa ücretsiz indirilebilir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. İnceleme 20/20 – Raakshasa’nın Gazabı 09/09/2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa, önceki oyunlardaki hatalarınızı düzeltmenize ve bunları tamamen farklı oyun ve hikaye deneyimleri için yeniden yaşamanıza olanak tanıyan üçüncü taraflara yönelik bir 3D aksiyon rol yapma oyunudur. Kararlarınız ve eylemleriniz, ahlakınızın gücünü keşfetmenizi sağlayan anlamlı sonuçlara sahiptir.Savaşta seçim Tek kollu savaşçı Jehan olarak, iki krallığın kaderini belirleyin. Yaşamın her türüne saygı duyarak eski evinizin değerlerine saygı gösterecek misiniz? Yoksa çatışmalarla şiddetle mi karşılaşıyorsunuz? Her dövüşten önce, düşmanlarınızı sakinleştirmek için sersemletici bir cop veya onları kesin olarak yere sermek için bir kılıç kullanmak konusunda bilinçli bir karar verin. Şehir ve sakinleri birkaç eyalet arasında hareket edebilir. Hem şehir hem de sakinleri kararlarınızdan ve eylemlerinizden etkilendiğinden, oyununuzda dünyanızın yalnızca bir versiyonunu göreceksiniz. Tüm NPC’ler, seçimlerinize ve eylemlerinize göre size farklı davranır. Ek olarak, Hindsight’taki patronlar 20/20 atanabilir ve kişiliklerinde nüanslar var. Artık iyi ve kötü arasında bir çizgi olmadığı için karakterlerinde gri tonları var. Bu el yapımı, seçim tabanlı RPG, oyunda oynadığınız şeye dayalı olarak dinamik oyun ve hikaye deneyimleri yaratan bir oyun motoru tarafından desteklenmektedir. Yaptığınız her eylem ve karar, Deneyim Motoru tarafından gözlemlenir ve kaydedilir, ardından benzersiz oyunlar oluşturmak için buna göre tepki verir. Kararlar, eylemler ve tepkilerden oluşan bu geri bildirim döngüsü, hikayenin akışını etkiler ve Hindsight 20/20’nin oynanışını yönlendirir. İnceleme 20/20, 10 farklı sona sahiptir ve bu sonlardan dördünün kesinlikle örtüşmesi yoktur. Her son, yolculuğunuzda vereceğiniz tüm kararlara ve eylemlere göre özenle uyarlanmıştır. Ve her sonun kilidini açmak da size bir başarı sağlar.

Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmanız gerekir. yapabilecek Burada).
 4. Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İnceleme 20/20 – Raakshasa’nın Gazabı Ücretsiz İndir

Hindsight 20/20 – Wrath of the Raakshasa Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin