Hero And Daughter+ Indir


Hero And Daughter+ Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Hero And Daughter+, 18 Şubat 2016’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu, RPG Maker VX Ace’in efsanevi kahramanı Ralph’in kötü Demon Lord’u yenme arayışındaki klasik hikayesidir. Kademe 1’e düşürülen Ralph, arayışında başarılı olmak için doğrudan oyunun yaratıcısının hayallerinden çıkmış bir kadın kadrosuna güvenmek zorunda! Hero and Daughter+, ciddi zindanlarda gezinme, eğlenceyi seven komedi ve güzel, güçlü kızlar hakkında bir oyundur! Tamamen çevrilen ve Steam’de bir İngiliz izleyicisine sunulan ilk Japon RPG Maker oyunu olarak Hero ve Daughter+, Japonya’nın en büyük bağımsız oyun yarışması olan NikoNiko Bağımsız Oyun Festivali’nde büyük ödülü aldı! Dragon Quest serisinin ve Mystery Dungeon: Shiren The Wanderer’ın yaratıcısı Bay Koichi Nakamura, Hero ve Daughter+’ı çok övdü!

İle birlikte:

 • Kahramana ciddi bir şekilde meydan okunmadığı tuhaf bir rol yapma oyunu
 • Tüm savaşlarınızı sizin için yapacak 30’dan fazla güçlü, yetenekli ve büyülü kızı toplayın
 • Ralph’in üzücü, kahramanca yolculuğunda hayatta kalmasına yardımcı olmak için istatistik güçlendirmelerini kullanın
 • Sizi istediğiniz kadar oyunda tutacak yeterli yan görev ve özellikle birlikte 10 saatten fazla hikaye anlatımlı oyun
 • Challenge Tower’ın 9.999 seviyesini yen… bu konuda iyi şanslar
 • Tehlikeli zindanlara girerken ekibinizi korumak için tonlarca eşya, silah ve zırh
 • Özelleştirilebilir ve yükseltilebilir oyuncu kasası
 • Her oynanabilir karakter için birçok özel sahne ile karakter etkileşimlerine güçlü bir odaklanma
 • RPG tropiklerinde olağanüstü bir şekilde oynayan mizah dolu
 • Uyarı: Bazı kadın karakterler çok az giyilmiştir – çocuklar için uygun olmayabilir

Hero And Daughter+ nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hero And Daughter+ indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hero And Daughter+” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Hero And Daughter+ klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kahraman ve Kızı+ Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Hero And Daughter+ ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 1GHz
 • Hafıza: 256MB RAM
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin