Helpless Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş çaresiz ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Çaresiz, 10 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Terk edilmiş hastaneden kaçmanın bir yolunu bulmalısın. Ancak dikkatli ilerleyin. Yalnız değilsin. İlerlemeniz gereken “ANAHTAR” öğeleri bulmak için her köşeyi keşfedin. Notları kaydettiğinizden emin olun, bir amaca hizmet edebilirler …

Bu yüzden çaresizce indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Helpless indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Helpless” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Helpless klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Çaresiz ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile çaresiz ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8
  • İşlemci: 2 çekirdekli veya daha iyi Intel veya AMD 2 GHZ
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: En az 2 GB VRAM’li AMD veya NVIDIA
  • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin