Happy Bones Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Happy Bones Ücretsiz İndir PC Oyunu. Happy Bones 15 Nisan 2021'de gösterime girdi

Oyun hakkında

4 yıldır kayıp olan babasından bir mesaj alan Laura, ailesini ve gerçeği aramak için bir tarikat yerleşkesindeki bir eve gider. Ne yazık ki, buldukları onu cehennemi cehennemler, perili yerler ve ürkütücü bir destansı maceraya götürecek! Bu korku RPG'sinde işler göründüğü gibi değil!

ANA ÖZELLİKLER

– Zorlu oyun!
– Eşsiz elle çizilmiş sanat stili!
– Animasyonlu saldırılar ve ara sahneler!
– 4 farklı sınıf!
– Yan Görevler ve Sırlar!
– orjinal Film Müziği!
– Oyundan sonra!

Happy Bones nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Happy Bones'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Happy Bones'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Happy Bones klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mutlu Kemikler Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Happy Bones'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: x86
  • Hafıza: 1 GB bellek
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin