Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Indir (v1.04.5)


Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, 11 Kasım 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Rockstar Games bu ayın ilerleyen saatlerinde çok özel bir yıl dönümünü kutluyor: Grand Theft Auto III'ün ilk çıkışından bu yana 20 yıl. özgürlük. Grand Theft Auto III, yalnızca açık dünya türünde yeni bir çığır açmakla kalmadı, aynı zamanda Grand Theft Auto'yu kültürel bir fenomen haline getirdi ve serideki birbirini takip eden iki – ve eşit derecede efsanevi – oyunu Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft'in yanında yer aldı. Otomobil: San Andreas.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition'ı indirip yükleyin

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Grand.Theft.Auto.The.Trilogy.The.Definitive.Edition.v1 .04.5.zip'e Çıkart seçeneğine tıklayın” ( Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız var burada).
  4. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD FX-6300
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • Depolamak: 34 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin