Glider Sim Indir (v1.7.7)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Glider Sim Free Download PC Oyunu. Planör Sim 28 Ocak 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Gökyüzünde süzülmenin nihai hissini yaşayın! Glider Sim, gerçek pilotlar için tasarlanmış profesyonel bir yamaç paraşütü ve paramotor simülatörüdür ve fotogerçekçi grafikler elde etmeyi amaçlar! Serbest uçuş modunda, çok oyunculu veya mücadelelerde uçabilirsiniz. Sim, VR’nin dışında veya VR’nin içinde oynanabilir. En yüksek düzeyde daldırma sunduğu için Sanal Gerçeklikte oynamanızı öneririz! Simülatör, Sun Valley, ID, ABD’de geçiyor. Manzara, gerçek uydu görüntülerinden elde edildi ve yüksek çözünürlüklü dokular, çimenler, ağaçlar ve kır çiçekleri ile kaplandı! Manzara ayrıca ayrı ayrı yerleştirilmiş yollar, evler, binalar, elektrik hatları, süzülen kartallar, uçan uçaklar ve daha fazlasını içerir! Uçarken ve haritayı keşfederken keşfetmeniz için yerleştirilmiş birçok ayrıntılı manzara nesnesiyle güzel bir yaşam ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Planörlerin uçuş fiziği, rüzgar ve termal sistemlerine çok dikkat edildi. Fırlatma noktanızı ve uçuş koşullarınızı belirleyin, ardından gökyüzüne çıkın! Yüksekte kalmak için sırt kaldırma ve termikler gibi rüzgar akımlarını kullanın veya elektrikli paramotor (paramotor üç tekerlekli) kullanıyorsanız, gaza basın ve ayrıntılı manzara üzerinde gezinin. Rüzgar görselleştirme parçacık sistemlerini açıp kapatabilir ve ayrıca rüzgar hızı ve yönü gibi diğer uçuş koşullarını değiştirebilirsiniz. Planörün her hücresinin fizikle modellendiği ve uygulandığı son teknoloji uçuş fiziğini deneyimleyin! Wingover, spiral, stall ve swoop gibi manevralar yapabilirsiniz. Dikkatli olun ve kanadınızın çökmesine izin vermeyin!

Planör Sim nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Glider Sim indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Glider Sim’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Glider Sim klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Planör Sim Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Glider Sim’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 / 11
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin