Ghosts ‘n Goblins Resurrection Indir

Ghosts’ n Goblins Resurrection Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. Ghosts’ n Goblins Resurrection 31 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu nostaljik ama tamamen yeniden icat edilmiş resimli kitap dünyasının gözlerinizin önünde nasıl açıldığını izleyin. Diriliş, adının hakkını veren bir unvandır. Kanmayın – bu ilginç resimli kitap dünyası güzel olabilir, ancak orijinal oyunlara duyulan sevginin bir ilanıdır ve hayranların beklediği aynı cezalandırıcı oyun deneyimini sunar. Öyleyse devam edin ve cesaretinizi test edin çünkü eldiven fırlatıldı! Tıpkı öncekiler gibi Ghosts’ n Goblins Resurrection da herkesin zevk alabileceği basit kontroller kullanıyor. Modern teknoloji ve oyun tasarımı felsefesiyle hayat bulan bu büyüleyici dünyada benzersiz düşmanlarla dolu garip ve ürkütücü seviyelerde savaşırken bunları avantajınıza kullanın! Ghosts’ n Goblins, iyi, zor. Onun amansız zorluğu, serinin belirleyici bir özelliği olmuştur ve Diriliş bu mirasa saygılarını sunar. Öleceksin ve tekrar öleceksin, ama her denemende tozunu alacaksın ve düşmanların hakkında daha fazla şey öğrendikçe ve stratejini daha da geliştirdikçe daha iyi olacaksın. Savaşacaksınız, ama aynı zamanda sonunda galip geldiğinizde zaferin tadını çıkaracaksınız. Bu Ghosts’ n Goblins.

Ghosts’ n Goblins Resurrection’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ghosts ‘n Goblins Resurrection indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Ghosts’ n Goblins Resurrection” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir). Buraya).
 4. Ghosts’ n Goblins Resurrection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ghosts’ n Goblins Resurrection Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Ghosts’ n Goblins Resurrection’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 eşdeğeri veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB video RAM’li NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu özelliklerde beklenen performans 720p / 60FPS. Oyunu seçtiğiniz doku kalitesiyle çalıştırmak için yeterli grafik belleğiniz yoksa, Seçenekler> Grafikler’e giderek doku kalitesini düşürmeniz veya çözünürlüğü düşürmeniz gerekir. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Klavyede eşli oynama için n-key rollover özelliğine sahip bir klavyeye ihtiyacınız olacak. Monitörün yenileme hızı 50 Hz veya daha yüksek olarak ayarlanmalıdır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin