Gears Of War Indir

Gears Of War Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Gears Of War 7 Kasım 2006’da yayınlandı

Oyun hakkında

Gears of War, düşman kuvvetlerine doğru hareket ederken hasarı önlemek için siper kullanımını vurgulayan üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyun bir dizi silah arketipi kullanıyor, ancak en önemlisi, yakın mesafeden düşmanları öldürmek için kullanılabilen, monte edilmiş bir testere süngüsüne sahip bir saldırı tüfeği olan Lancer. Oyuncu, daha hızlı doldurmak ve silahın neden olduğu hasarı geçici olarak artırmak için bir silahı “aktif olarak yeniden yüklemeyi” deneyebilir. Ancak, aktif yeniden yükleme doğru şekilde yapılmazsa, oyuncunun karakteri tamir ederken silah geçici olarak engellenecektir. Oyuncu hasar alırsa, oyuncunun sağlık göstergesini temsil eden kırmızı bir dişli olan “Crimson Omen” ekranda görüntülenir ve daha fazla hasarla daha net bir şekilde tanımlanır. Oyuncu sağlığını geri kazanmak için siper alabilir. Ancak çok fazla hasar alırsa aciz duruma gelir. Bu gerçekleştiğinde, bir kafatası alâmetin merkezi boşluğunu doldurur. Sonuçlar oyunun türüne göre değişir. Tek oyunculu kariyer modu oynanırsa, anlık ölüm izler. İkinci bir oyuncu varsa, düşmüş takım arkadaşlarını canlandırmaları gerekecek.

Gears Of War’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Gears Of War indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gears.Of.War.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Gears Of War klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Gears Of War ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Gears Of War Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel 2,4 GHz + / AMD 2,0 GHz +
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce 6600+ / ATI x700 +
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin