Frequency Garden Indir


Frekans Bahçesi Bedava İndir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Frekans Bahçesi 11 Kasım 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Bu yeni dünyaya nasıl geldiğinizi hatırlamadan kayıp bir uygarlığın eski bir makinesine rastlarsınız. Makineyi çalıştırmak ve kapıyı başka bir frekans boyutuna açmak için doğru sırayı keşfedin. Bu yeni dünyada makineleri çalıştırırken ve ayarlarken keşif çok önemlidir. Şaşırtıcı ve kafa karıştırıcı olabilir, ancak ödül harika olacak. Amacım size sinematik, sürükleyici bir deneyim sunmaktı. Zamanla daha fazla dünya eklemeyi planlıyorum. Tüm oyun uzantıları oyun sahipleri için ücretsizdir. Diğer alanları ve dünyaları genişlettikçe, genel ve özel betaya da sahip olacağız.

Frekans Bahçesi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Frequency Garden indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Frequency Garden” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Frequency Garden klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Frekans bahçesi ücretsiz indir.

Frekans Bahçesini doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: i7 64bit
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 1060
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Ses, SubPac için optimize edilmiştir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin