Forza Horizon 5 Indir (v1.496.624.0 & ALL DLC)


Forza Horizon 5 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Forza Horizon 5, 8 Kasım 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Nihai ufuk maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en iyi yüzlerce otomobilinde sınırsız, eğlence dolu sürüş eylemiyle Meksika'nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzarasını keşfedin. Dünyanın en iyi yüzlerce otomobilinde sınırsız, eğlence dolu sürüş eylemiyle Meksika'nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzaralarında nefes kesici keşiflere öncülük edin. Çarpıcı zıtlıklar ve güzellikler dünyasını keşfedin. Yaşayan çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli kalıntıları, el değmemiş kumsalları, geniş kanyonları ve karla kaplı yükselen bir yanardağı keşfedin. Sevdiğiniz etkinliklere katıldığınız için sizi ödüllendiren yüzlerce zorluk içeren kapsamlı bir kampanyaya dalın. Yeni karakterlerle tanışın ve Horizon Story görevlerinin sonuçlarını seçin. Meksika'nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken, yükselen toz fırtınaları ve yoğun tropik fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava olaylarıyla yüzleşin. Yeni etkinlikler, zorluklar, koleksiyonlar, ödüller ve keşfedilecek yeni alanlar için geri gelmeye devam edin. İki mevsim asla aynı olmayacak. Menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan sizi ve arkadaşlarınızı harekete geçirecek ve eğlenecek devam eden eğlenceli, üst düzey zorluklar için diğer oyuncularla takım kurun ve Horizon Arcade'e girin. Horizon Open ve Tours'da yeni arkadaşlarla tanışın ve yarattıklarınızı yeni topluluk hediyeleriyle paylaşın. EventLab'ın özel yarışlar, meydan okumalar, stuntlar ve yepyeni oyun modları dahil olmak üzere güçlü yeni oyun araç seti ile kendi eğlence ifadenizi yaratın. Açılır tavanları açma ve kapama özelliği, boyalı fren kaliperleri ve daha fazlası gibi yeni seçeneklerle arabalarınızı her zamankinden daha fazla şekilde özelleştirin. Özel yapımlarınızı toplulukla paylaşmak için yeni Hediye Damlaları özelliğini kullanın. Horizon maceranıza bugün başlayın!

Forza Horizon 5 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Forza Horizon 5 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Forza Horizon 5'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Forza Horizon 5 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Forza Horizon 5 Ücretsiz İndir

Forza Horizon 5'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya üstü
 • İşlemci: Intel i5-4460 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVidia GTX 970 VEYA AMD RX 470
 • DirectX: sürüm 12
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 110 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin