Fly Corp Indir (v0.2.407)

Fly Corp Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Fly Corp 28 Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Farklı ülke ve şehirlerde kendi ulaşım ağınızı geliştirin: yeni rotalar açın, yeni uçaklar satın alın ve yükseltin, havalimanlarının kapasitesini artırın! Oyun gelişmiş bir yolcu akış sistemine sahiptir. Bütün şehirler gerçektir ve nüfusları da gerçek analoglarındaki gibidir. Ne kadar çok sakin olursa, o kadar çok insan bir yere uçmak ister. Her yolcunun kendi varış yeri vardır ve doğrudan rota yoksa aktarmalı uçuşlarla uçacaktır. Her şehri diğer tüm şehirlere bağlamak için yeterli paranız yok, bu yüzden durumu analiz etmeniz ve ulaşım merkezinin konumu hakkında kararlar almanız gerekiyor. Tıpkı uçaklar gibi, havaalanları da maksimum kapasiteye sahiptir. İkisinden biri aşırı yüklense bile kaybedersiniz. Dünya çapında yaklaşık 200 ülke ve on binlerce şehir emrinizde! Herhangi bir şehirde bir havaalanı inşa edebilir ve yolcu taşımaya başlayabilirsiniz. Farklı konumlar ayarlamalar gerektirir: Avrupa’da mesafeler kısa ve ağınızı orada yönetmek çok kolay olsa da, uzak şehirleri birbirine bağlamayı düşünmelisiniz çünkü rota ne kadar uzun olursa, onu açmak için o kadar fazla ödeme yapmanız gerekir.

Fly Corp’u indirin ve yükleyin.

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fly Corp indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fly Corp’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Fly Corp klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Fly Corp Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Fly Corp Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Pentium 4 @ 3 GGhz / AMD 64 3200+
 • Depolamak: 512 MB RAM
 • Grafik: DirectX 11 ile uyumlu
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX® uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin