Flat Earth Simulator Indir


Düz Dünya Simülatörü Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndir PC oyunu. Flat Earth Simulator 11 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünya bir küre midir? Neden öyle düşünüyorsun? Günlük yaşamınız bunu doğruluyor mu? Flat Earth Simulator alternatifini keşfedin! Terran Ovası boyunca bilgilendirici geçiş noktaları ile düz bir dünya üzerinde gündüz ve gece döngüsünün etkileşimli bir simülasyonu. Uzay programlarının neden tahrif edildiğini keşfedin, büyük Antarktika buz duvarı hakkında bilgi edinin ve atmosferik düzlemin en yüksek katmanlarına çıkın. Düz dünya teorisinin bilgi ve argümanlarına bu tarafsız bakış. Bu sadece bir oyun ya da görsel deneyim değil, düz bir dünya üzerindeki gündüz/gece döngülerinin bir simülasyonudur. Bu deneyim şunları içerir:

 • 15 dakikalık bilgilendirici seslendirme
 • Düz dünyanın tüm yönlerini keşfetmek için 6 yol noktası
 • Düz dünya döngüsünün simülasyonu
 • Gizli ipuçlarını keşfedin

Flat Earth Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Flat Earth Simulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Flat Earth Simulator” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Flat Earth Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düz Dünya Simülatörü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Flat Earth Simulator ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7SP1+, 10
 • İşlemci: 5. Nesil Core i5, AMD FX-x3 veya üstü
 • Hafıza: 2048MB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX740, Radeon HD 7770
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin