Farming Life Indir


Farming Life Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Farming Life, 18 Ekim 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

En Büyük Tarım Girişimcisi Olun! Kurumsal hayattan sıkıldınız mı? Kendi çiftliğini sıfırdan inşa et! Sebze ve meyve ekin, mahsul hasat edin, işçi istihdam edin, hayvanlara özen gösterin. Tarım makineleri satın alın, çalışanları yönetin ve sadece rahatlayın! Zor bir günün ardından – çiftlikte rahatlayın! Köy evleri, barakalar ve tahıl ambarlarıyla dolu kendi çiftliğinizi inşa edin. Farklı kültürlerle yollar inşa edin ve en uygun alanları tasarlayın. Ne dikmek veya ekmek istediğinizi seçin: elma, pancar, lahana, havuç, mısır, pırasa, soğan, biber, balkabağı, ayçiçeği, domates, buğday. Sulandıklarından ve haşerelerden uzak tutulduklarından emin olun! Hayvanlarınıza bakmayı unutmayın! Kediler, tavuklar, inekler, köpekler, keçiler, kazlar, atlar, domuzlar, devekuşları, tavşanlar ve koyunlar için yaşayacakları bir yer hazırlayın. Onları beslemeyi unutmayın! Onları temiz tutmak da çok önemlidir. Büyük bir çiftliği işlettiğinizde, finansmanı nasıl yöneteceğinizi, personel almayı ve en önemlisi bitkilerinizden ve hayvanlarınızdan nasıl sorumlu olacağınızı öğrenirsiniz. Çiftliğinizi karlı hale getirin ve daha da geliştirmek için kaynaklar kazanın! Ve unutmayın: her zaman bir çiftliğin olumlu tarafına bakın!

Farming Life'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Farming Life indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Farming Life'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Farming Life klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Farming Life Ücretsiz İndir

Farming Life Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit veya daha yenisi
 • İşlemci: 2,6 GHz Intel® Core ™ i5-750 veya 3,2 GHz AMD Phenom ™ II X4 955
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 750 2GB veya AMD R7 265 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: Oyun geliştirildikçe sistem gereksinimleri değişebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin