FABLE III Indir

FABEL III Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. FABLE III 26 Ekim 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Fable II olaylarından elli yıl sonra, Albion kıtası (Fable serisinin geçtiği yer), zorba bir kral ve kahramanın ağabeyi Logan’ın kontrolü altındadır.[1]. Oyuncunun karakteri olan “kahraman”, kahramana gerçek kişiliğini açıkladıktan sonra Logan’ı yenmek için devrimci bir lider olmaya zorlanır. Oyunun ilk yarısı boyunca, Logan kahramanı düşecek ve Albion’un hükümdarı olacak. Oyunun ikinci yarısında, Aurora’dan The Darkness adlı garip bir güç Albion’u tehdit eder ve oyuncunun buna nasıl tepki vereceğine karar vermesi gerekir.

FABLE III’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. FABLE III indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fable.3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz WinRAR gerektirir. Buraya).
 4. FABLE III klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

FABEL III ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile FABLE III Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP 32 SP3, Vista 32/64, Win 7 32/64
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 GHz veya AMD Athlon X2 4000+
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVidia 7600GT veya ATI HD 2600 Pro
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.