FABLE III Indir

FABEL III Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. FABLE III 26 Ekim 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Fable II olaylarından elli yıl sonra, Albion kıtası (Fable serisinin geçtiği yer), zorba bir kral ve kahramanın ağabeyi Logan’ın kontrolü altındadır.[1]. Oyuncunun karakteri olan “kahraman”, kahramana gerçek kişiliğini açıkladıktan sonra Logan’ı yenmek için devrimci bir lider olmaya zorlanır. Oyunun ilk yarısı boyunca, Logan kahramanı düşecek ve Albion’un hükümdarı olacak. Oyunun ikinci yarısında, Aurora’dan The Darkness adlı garip bir güç Albion’u tehdit eder ve oyuncunun buna nasıl tepki vereceğine karar vermesi gerekir.

FABLE III’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. FABLE III indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fable.3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. FABLE III klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

FABEL III ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile FABLE III Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP 32 SP3, Vista 32/64, Win 7 32/64
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 GHz veya AMD Athlon X2 4000+
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVidia 7600GT veya ATI HD 2600 Pro
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin