Extremely Realistic Siege Warfare Simulator Indir (v0.50.008)


Son derece Gerçekçi Kuşatma Savaşı Simülatörü Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Son derece gerçekçi Kuşatma Savaşı Simülatörü 7 Eylül 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Son derece gerçekçi Siege Warfare Simulator, bir ortaçağ fantezi dünyasında bir orduya liderlik etmeniz gereken fizik tabanlı bir taktik strateji oyunudur. Bir ordu kurun. Kuşatma ekipmanı oluşturun. Akıllı stratejiler geliştirerek ve uygulayarak epik kuşatma savaşlarında savaşın. O zaman gerisini askerlerinize bırakın. Birçok birlik ve gerçek fiziğe dayalı eğlenceli savaşlar. Kale duvarlarını mancınıklarla yıkmak mı yoksa süvarilerin savaş alanını geçmesine izin vermek mi? Fizik simülasyonlarına dayalı oyun savaşlarında, aynı eşleşmeler farklı sonuçlar doğurabilir. Stratejiler geliştirin ve uygulayın. O zaman gerisini askerlerinize bırakın. Sürpriz saldırılar yapmak veya koçbaşılarla bir kaleye hücum etmek kulağa karmaşık gelebilir. Bununla birlikte, kontroller büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Birlik seçerken oyun süresi yavaşlar ve size strateji oluşturmanız ve emir vermeniz için bolca zaman verir. O zaman gerisini askerlerinize bırakın. Çok oyunculu ve birim sahipliği modunda daha fazla eğlencenin tadını çıkarın! İstediğiniz zaman yakın mesafeli çatışmalara girmek için bir manga komutanının bakış açısıyla savaş alanına girebilirsiniz! Senden atılan son ok oyunun kurallarını değiştirebilir! Bazen gerisini askerlerine bırakamazsın ?

Son derece gerçekçi Siege Warfare Simulator nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Extremely Realistic Siege Warfare Simulator indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Extremely Realistic Siege Warfare Simulator” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Extremely Realistic Siege Warfare Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Son derece gerçekçi Siege Warfare Simülatörü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Extremely Realistic Siege Warfare Simulator ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel® Core™ Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin