Exo One Indir (v21.11.18.1756)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Exo One Free Download PC oyunu. Exo One, 18 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Garip bir sinyal… uzaylı bir uzay gemisi… uzay ve zamanda gezegenler arası, yerçekimine meydan okuyan bir yolculuk. Jüpiter felaketinin yıldönümünde, bir uzaylı sinyali, insanlığın inşa ettiği Exo One adlı uzaylı uzay gemisinin planlarını gönderir. Gerçekten uzaylı bir geçiş sisteminde ustalaşın ve esrarengiz ve ıssız uzaylı manzaralarında eşi görülmemiş bir şekilde ilerleyin. Muazzam hızlara ve heyecan verici yüksekliklere ulaşmak için yerçekiminin kontrolünü elinize alın ve ivme kazanın. Ufuktaki parlak mavi ışına doğru sürüklenirken, termal hava akımlarını kaynayan bulut oluşumlarına sürün, tepelerden aşağı hızla inin ve dağ zirvelerinden havalanın. Atmosferik, dağınık görseller, diğer dünyaya ait ses efektleri ve hipnotik bir elektro gitar müziği ile birleştirilmiştir. İnsanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yolculuğunda geminizi kontrol edin ve uzay ve zamanda gezegenler arası bir yolculuğa çıkın.

Exo One nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Exo One indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Exo One’ı Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Exo One klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Exo One Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Exo One Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5 2 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB belleğe sahip NVIDIA GeForce 650 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Birleşik

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin