European Ship Simulator Indir (v765)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Avrupa Gemi Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu. European Ship Simulator 4 Kasım 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Son derece detaylı sekiz gemiye kaptanlık yapın ve Dover, Rostock ve Cebelitarık Körfezi gibi ünlü Avrupa limanlarını keşfedin. Daha büyük gemiler muazzam bir güçle dalgaları parçalayacak, ancak daha küçük gemiler ileri geri sallanarak siz gerçekçi su fiziğiyle savaşmaya çalışırken harika bir deneyim yaratacak. Her gemi farklı şekilde idare eder, bazılarının ustalaşması gereken farklı kontrolleri vardır, diğerlerinin ise hızlanma ve hız açısından büyük bir farkı olabilir. Her gemi, birinci şahıs modunda keşfedebileceğiniz oldukça ayrıntılı bir köprü içerir. Oyuncuların dalga yüksekliğini ayarlamasına, çeşitli tetikleyiciler oluşturmasına ve AI gemileri oluşturmasına olanak tanıyan ayrıntılı bir görev düzenleyici dahildir. Bu oyun, geliştirme ekibinin temel ürünüdür ve piyasaya sürüldükten sonra bile yeni güncellemeler ve DLC’lerle desteklenmeye devam edecektir.

özellik listesi

 • Son derece ayrıntılı köprülere sahip sekiz gemi ve
 • Keşfedilecek altı liman
 • görev editörü
 • Hava koşulları yağmur, güneş ve karı içerir
 • Gerçekçi su fiziği
 • Bazıları 40 ila 60 dakika sürebilen 20 görev

Avrupa gemi simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. European Ship Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “European Ship Simulator’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak burada).
 4. European Ship Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Avrupa gemi simülatörü ücretsiz indir

European Ship Simulator ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista/7/8 (Tüm işletim sistemleri 64 bit olmalıdır)
 • İşlemci: Intel i3 2.6 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM’e sahip özel grafik kartı (DX11 uyumlu – Nvidia Geforce GTX 470/ATI Radeon 6900 serisi veya üstü)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2700 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin