Erica Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Erica Free Download PC oyunu. Erica 25 Mayıs 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Film ve oyun dünyasını daha önce hiç olmadığı kadar birleştiren canlı aksiyon, etkileşimli bir gerilime kendinizi kaptırmaya hazırlanın. Erica, babasının öldürülmesiyle ilgili kabuslar gören genç bir bayan. Çocukluğunuzun travmatik olayları, tüyler ürpertici yeni ipuçlarıyla yeniden gün ışığına çıkarıldığına göre, şok edici gerçeği ortaya çıkarmak size kalmış. Verdiğiniz her kararın oyunun gelişimini etkilediği Delphi House bulmacasını keşfedin. Sürükleyici, dallara ayrılmış anlatımın sonunda sizi birkaç son bekliyor. Yüksek kaliteli Hollywood prodüksiyon değerlerini bağımlılık yaratan, dokunsal oyunla birleştirerek, ekrandaki eylemi etkilediğiniz tam uzunlukta bir sinema deneyimine kendinizi kaptırın. Hikayenin gidişatı üzerinde derin bir etkisi olacak anlamlı seçimler yaparak oyunun dallanan anlatısının yolunu değiştirin. Erica’nın diğer karakterlerle konuşma yoluyla nasıl etkileşime gireceğini seçin ve onlarla olan ilişkilerini şekillendirin. Journey, The Banner Saga 3 ve Assassin’s Creed Syndicate gibi oyunların ödüllü bestecisi Austin Wintory’nin unutulmaz müzikleriyle her anın içine dalın.

Erica nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Erica indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Erica’ya Ayıkla” ​​tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Erica klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Erica Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Erica indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i3 veya üstü
  • Grafik: GTX 970 veya Radeon 390 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depo: 37 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin