Ergastulum: Dungeon Nightmares III Indir (v0.743)

Ergastulum: Dungeon Nightmares III Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Ergastulum: Dungeon Nightmares III, 5 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ergastulum, bir oyuncunun inancını sonuna kadar test edecek korkunç bir vizyon yaratmak için Asya ve Batı folklorunun bir karışımını birleştiren birinci şahıs fantastik bir korku macera oyunudur. Oyun, oyuncuları korkutmak için karakterin korkularına ve anormal ruhuna dayanan psikolojik dehşete odaklanıyor. Ergastulum, tehlikeli köleleri veya diğer canlıları barındıran bir yeraltı binasıdır. Bu karanlık dünya. Oyuncu, kaybettiği inancını yeniden keşfetme umuduyla aradığı cevapları bulmak için cehennem ve dünya arasında geçiş yapmalıdır.

özellikleri

 • Korku deneyimiyle dolu, zayıf kalpler için değil
 • Etrafınızdaki ışıklar ve gölgelerle gizli oyun
 • Akıl sağlığı kaybı çevrenizi ve düşmanların oyuncuya nasıl tepki vereceğini etkiler
 • Karanlık Dünya’da% 100 prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar, bu yüzden her girdiğinizde bilinmeyen
 • Yeni korku biçimleri yaratmak için Batı ve Çin folklorundan ilham aldı
 • Her biri kendi özelliklerine sahip 20’den fazla yaratık
 • Artı keşfetmeniz için daha birçok açıklanamaz sır

Ergastulum’u İndirin ve Yükleyin: Dungeon Nightmares III

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ergastulum: Dungeon Nightmares III indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ergastulum.Dungeon.Nightmares.III.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, WinRAR gerektirir ve Buraya).
 4. Ergastulum: Dungeon Nightmares III klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ergastulum: Dungeon Nightmares III ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ergastulum: Dungeon Nightmares III Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7’si
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.