Emily Is Away Too Indir (v1.1.34.2463)

Emily, doğrudan bağlantılı olarak ücretsiz indirilebilen pc oyunu için önceden yüklenmiş. Emily Is Away Too 26 Mayıs 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şimdi Emily Online ile! 2006 gibi Steam arkadaşlarınızla sohbet edin! New Emily, New ChoicesEmily is Away Too, eleştirmenlerce beğenilen orijinalin ruhani devamı. Son yıl sonuçlarınızı belirlerken Emily ve Evelyn’e bir mesaj yazın. YouTube bağlantıları, Facebook profilleri ve dosya aktarımlarıyla hikayeyi sohbet penceresinin ötesine taşıyın. Ve en önemlisi, metin renginizi limon yeşili olarak değiştirin, böylece herkes okuldaki en havalı çocuk olduğunuzu bilir.

 • Diyalog kararlarınız tarafından birden fazla son tetiklenir.
 • Arkadaş simgeleri, özelleştirilebilir profiller ve ofis dışı mesajlar.
 • Dallanma yollarına sahip bağımsız IM çağrıları.
 • Youtube bağlantıları, Facebook profilleri ve hatta dosya aktarımları.
 • Bir daha asla kullanmayacağınızı düşündüğünüz bir arayüz!

Emily Is Away Too’yu İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Emily Çok Uzakta indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Emily.is.Away.Too.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Emily Is Away Too klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Emily ücretsiz indirmeye gitti

Doğrudan bağlantı ile Emily Is Away Too Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 800 × 600 Yüksek Renk +
 • Kamp: 100 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin