Emergency 5 Deluxe Edition Indir (v1.4.1)


Emergency 5 Deluxe Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Emergency 5 Deluxe Edition 27 Kasım 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Emergency 5 – Deluxe Edition, Sixteen Tons Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Deep Silver tarafından yayınlanmıştır. 8 yıl sonra, Acil Durum 4’ün gerçek devamı nihayet yayınlandı. EMERGENCY 5 for PC’de üç büyük ve ayrıntılı haritada gergin kurtarma görevlerine rehberlik edersiniz. Başarılı olmak için, araç filonuzu ve destek birimlerinizi adım adım yükseltin ve her bir birimin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlayın – her zaman itfaiye departmanlarını yönetmekten sorumlu bir memur olmak istiyorsanız, polis, Teknik destek birimleri ve sağlık görevlileri, doğru yere geldiniz. Kaosu durdurmak için doğru strateji önemlidir.

Acil Durum 5’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Acil Durum 5’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Acil Durum.5.Deluxe.v1.4.1.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunun için alabileceğiniz 7-zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Emergency 5 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Acil durum 5 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Emergency 5 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
 • İşlemci: Intel Dört Çekirdekli 2,4 GHz veya AMD Dört Çekirdekli 2,4 GHz İşlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM, NVIDIA GeForce 400 serisi veya AMD Radeon HD 6000 serisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Hard disk: 18 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin