EdgeOfTheAbyssAwaken Indir (v0.92.3154)

EdgeOfTheAbyssAwaken Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. EdgeOfTheAbyssAwaken 21 Ocak 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Edge of the Abyss Awakening, üçüncü şahıs, aksiyon, ortaçağ, roguelite rastgeleliği ve RPG strateji seçeneklerini birleştiren bir macera oyunudur. Oyunda oyuncular, farklı çok girişli silahların özelliklerine göre farklı yapı oyunları oluşturabilir ve maceralı meydan okuma seviyesinde mevcut silah oyununa uygun rastgele yetenekler seçebilirler. Tek başınıza oynayabilir veya en fazla üç kişilik takımlarda yarışabilirsiniz. Oyunda, oyuncunun her seviye deneyimi rastgeledir. Oyun her yeniden başlatıldığında yeni bir deneyim. Farklı silahlar kullanabilir, farklı seviyelerde farklı yetenekler seçebilir ve farklı savaş ritimlerini deneyimleyebilirsiniz. Oyun yargısız gelişim unsurları içerir. Oyuncunun her oyun mücadelesi, yargı dışı yeteneklerini geliştirebilir, becerilerini kalıcı olarak güçlendirebilir ve bir dahaki sefere uçurum düşmanını yenmeyi kolaylaştırabilir.

EdgeOfTheAbyssAwaken’ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. EdgeOfTheAbyssAwaken indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “EdgeOfTheAbyssAwaken’a Çıkart” seçeneğini tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. EdgeOfTheAbyssAwaken klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

EdgeOfTheAbyssAwaken Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile EdgeOfTheAbyssAwaken ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-4460 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVidia GTX 970 VEYA AMD RX 470
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 17 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin