Dynasty Warriors 4: Hyper Indir


Dynasty Warriors 4: Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Hiper Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Dynasty Warriors 4: Hyper 27 Şubat 2003'te yayınlandı

Oyun hakkında

Dynasty Warriors 4 daha da fazla aksiyon sunuyor. Wei, Wu ve Shu hanedanları arasında savaşabileceğiniz Musou modunu deneyin – her birinin kendi hikayesi vardır. Serbest modda oynarken 17 benzersiz alanda 50'den fazla senaryo arasından seçim yapın veya karşı modda doğrudan eylemi deneyin. Meydan okuma modunda, zamana karşı yarışabilir ve KO'ları hızla toplayabilirsiniz. Dayanıklılığınızı test edin, olabildiğince çok düşmanı alt edin veya 100 düşmanı olabildiğince çabuk yenmek için zamanlı bir saldırı deneyin.

Dynasty Warriors 4: Hyper'u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dynasty Warriors 4: Hyper indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dynasty.Warriors.4.Hyper.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Dynasty Warriors 4: Hyper klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dynasty Warriors 4: Hyper ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dynasty Warriors 4: Hyper Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium 4, 1.6 GHz veya üstü
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64 MB veya üzeri VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 2,4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin