Dying Light Enhanced Edition Indir (v1.34.1 & ALL DLC’s)

Dying Light Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Dying Light, 26 Ocak 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Dying Light, her zombi katil rüyasının gerçekleşmesidir. Deneyimli bir parkur koşucusu olarak, tehlikeli bir şehir ortamını keşfedecek, malzemeleri arayacak ve gizemli bir salgının yarattığı ete aç düşman ordularını yenmek için kullanılabilecek silahlar üreteceksiniz. Güneş batar batmaz, enfekte olanların sayısı ve gücü arttıkça avcı av olur – ve daha da ölümcül uçucular yuvalarını insan eti ile beslenmek için terk eder. Şafağa kadar hayatta kalmak için tüm becerilerinizi ve mevcut tüm araçları kullanmanız gerekecek. Her yere gidin ve geniş, açık bir ortamda sorunsuz bir şekilde her şeye tırmanın. Avcıları avlıyor veya kaçıyor olun, şehir içinde kolaylıkla ve hızla hareket edebilirsiniz. Çatılar arasında atlayın, duvarlara tırmanın ve düşmanlarınıza yukarıdan saldırın. Parkur becerilerinizi donatın ve bunları yaratıcı dövüşler için kullanın.

Dying Light’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dying Light’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dying.Light.v1.34.1.42973.ALL.DLCs.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Dying Light klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dying light ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dying Light Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
 • İşlemci: 3,3 GHz’de Intel® Core ™ i5-2500 / 3,5 GHz’de AMD FX-8320
 • Hafıza: 4 GB RAM DDR3
 • Hard disk: 40 GB boş alan
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon ™ HD 6870 (1 GB VRAM)
 • DirectX®: Sürüm 11
 • Ses: DirectX® uyumlu
 • Ek Yorumlar: Grafik kartlarının dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak DESTEKLENMEZ. Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı oyun kumandası (Windows için Xbox 360 kumandası önerilir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.