Dying Light 2 Stay Human Indir (v1.4.2 & ALL DLC’s)


Dying Light 2 Stay Human Ücretsiz PC Oyununu doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak indirin. Dying Light 2 Stay Human 3 Şubat 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yirmi yılı aşkın bir süre önce Harran'da virüsle savaştık ve kaybettik. Şimdi yine kaybediyoruz. Son büyük insan yerleşimlerinden biri olan şehir, çatışmalarla paramparça olur. Medeniyet Karanlık Çağlara geri döndü. Ve yine de hala umudumuz var. Şehrin kaderini değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. Ancak olağanüstü becerilerinizin bir bedeli var. Deşifre edemediğiniz anılarla dolu, gerçeği keşfetmek için yola çıktınız… ve kendinizi bir savaş alanında buldunuz. Becerilerinizi geliştirin çünkü düşmanlarınızı yenmek ve müttefikler bulmak hem yumruk hem de zeka gerektirecektir. İktidardakilerin arkasındaki karanlık sırları çöz, taraf seç ve kaderini belirle. Ama eylemlerin seni nereye götürürse götürsün, bir şeyi hatırla – insan kal. Yeni bir karanlık çağa giren bir şehrin yaşamına katılın. Farklı seviyeleri ve yerleri keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri keşfedin. En acımasız karşılaşmada bile gidişatı değiştirmek için parkour becerilerinizi kullanın. Akıllı düşünme, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en iyi arkadaşlarınız olacak. Enfekte olanların karanlık saklanma yerlerine girmek için geceyi bekleyin. Güneş ışığı onları uzak tutar, ancak bir kez gittikten sonra canavarlar avlanmaya başlar ve yuvalarını keşfetmek için serbest bırakır. Eylemlerinizle şehrin geleceğini şekillendirin ve değişmesini izleyin. Büyüyen bir çatışmada kararlar alarak ve kendi deneyimlerinizle güç dengesini belirleyin. Dört oyuncuya kadar kooperatif modunda oynayın. Kendi oyunlarınıza ev sahipliği yapın veya başkalarına katılın ve seçimlerinin sizinkinden nasıl farklı çıktığını görün.

Dying Light 2 Stay Human nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dying Light 2 Stay Human indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dying Light 2 Stay Human” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dying Light 2 Stay Human klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dying Light 2 Stay Human Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Dying Light 2 Stay Human ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7
 • İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / AMD Radeon™ RX 560 (4GB VRAM)
 • Depolamak: 60 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin