Dusk Diver Indir (v5719583)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olarak Dusk Diver Free Download PC oyunu. Dusk Diver 23 Ekim 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Dusk Diver, anime tarzı bir dövüş oyunudur. Sıradan bir liseli kız olan Yumo olarak, erkeklerin dünyasına girmeye cesaret eden bu hayaletlere karşı gardiyanlarla savaşmak için oynuyorsunuz. Birleşik hareketleri zincirlemek için hafif ve ağır saldırılar kullanın, koruyucuları çağırın ve tüm düşmanları ortadan kaldırmak için nihai yeteneğinizi kullanın. Muhafızların kendi özel nitelikleri ve amaçları vardır, onları şanlı savaşta size yardımcı olmak için akıllıca kullanın. Yerel bayilerin desteği ve onayı ile desteklenen Ximending sokakları net bir şekilde görüntüleniyor. Ayrıca, “Ximending” yüzeyindeki aksiyonu deneyimlemek için özgürce seyahat edebilir veya “Youshanding” gizli dünyasındaki hayaletleri öldürebilirsiniz. Hem Japonca hem de Mandarin’de doğru karakterleri senkronize eden uzman seslendirmelerle, oyun içinde her zaman tercih ettiğiniz dili seçebilirsiniz.

Dusk Diver nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dusk Diver indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dusk Diver’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Dusk Diver klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dusk Diver Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Dusk Diver’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 10 64Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6400
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX750
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı:

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin