Duke Nukem Indir (GOG)

Duke Nukem Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Duke Nukem 1 Temmuz 1991’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Duke Nukem, daha sonra hem kıç tekmeleme hem de sakız kombinasyonunda devrim yaratan, dünyanın en büyük, en bilge, uzaylıları döven, silahlı çakalın başlangıcıdır. Dr. Proton’un kötü hırslarından etkilenen video oyununun orijinal aksiyon kahramanı, kötü teknoloji robotlarından gelen kötü bilim adamları ordusuna karşı ayaklanmak zorundadır. Duke tam olarak Doktor’un emrettiği şey olmasa da, o tam olarak dünyanın ihtiyacı olan şey.

Duke Nukem’i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Duke Nukem indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Duke.Nukem.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için, alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var. Buraya).
  4. Duke Nukem klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Duke Nukem ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Duke Nukem Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 98 veya daha yeni
  • İşlemci: Intel 8088/8086 veya daha hızlı
  • Hafıza: 64 MB RAM
  • GPU: Hiç
  • Kamp: 50 MB

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.