Drink Pro Tycoon Indir (v1.07)

Drink Pro Tycoon Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Drink Pro Tycoon 5 Mart 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Drink Pro Tycoon’da hayallerinizdeki işe başlayabilir ve küresel içecek endüstrisine hükmedebilirsiniz. En iyi içecekleri üretin ve en iyi reklam kampanyalarını yapın. En son teknolojileri araştırın ve içeceklerinizi en iyi şekilde pazarlayın. Avrupa çapında yeni fabrikalar inşa edin. Onları yükseltin ve çalışanlarınızla ilgili her şeye karar verin. Maaşlarınız, çalışma saatleriniz ve hatta iş yükleriniz. İçeceklerinizle ilgili her şeye karar verin. En çok bağımlılık yapan sodayı kafein ile yapın veya en asitli limonatayı yapın. Ayrıca makul bir yatırım karşılığında dünyanın ilk buzlu çayını da üretebilirsiniz. Tamamen size kalmış. Firmanızı dünyaya tanıtacak iyi bir reklam yapabilmek için karakter becerilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Görünüm ve şöhret açısından daha yüksek becerilerle daha iyi tanıtım yapabilirsiniz, ancak iyi bir reklam yapmak yeterli değildir, marka bilinirliğinizi artırmak için TV’de de yayınlamalısınız. İçeceklerinizi en çok satanlar yapmak için diğer şirketlerle zorlu bir yarışa girin. Bu yarışta kalmak için en son içecek teknolojilerini araştırın. Tamamladığınız araştırma yoluyla mevcut olan en yeni ve en benzersiz oyun mekaniklerini deneyin.

Drink Pro Tycoon nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Drink Pro Tycoon indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Drink Pro Tycoon”a tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Drink Pro Tycoon klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

İçecek Pro Tycoon Ücretsiz İndir

Drink Pro Tycoon’u doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Özel belleğe sahip donanım hızlandırmalı grafikler
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ses kartı: Evet
 • Ek Yorumlar: Herhangi bir çözünürlüğü destekler.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin