Drift King Indir (v0.5.4.1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Drift King Ücretsiz İndir PC oyunu. Drift King 23 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

DRIFT YAPALIM! En sevdiğiniz arabayı alın, ayarlayın ve diğer oyunculara çevrimiçi meydan okuyun. Arabayı kendi tarzınıza göre özelleştirin – motoru yükseltin, jantları değiştirin, rengi değiştirin veya özel bir boya işi oluşturun. Zorlu drift rotalarını fethedin, skor tablosuna tırmanın ve drift kralı olun!

Drift King nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Drift King indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Drift King’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Drift King klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Drift King Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Drift King Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel i5
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: Geforce 950GT 2 GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Ses kartı
 • Ek Yorumlar: Entegre (yerleşik) grafik kartlarıyla oyun kararlılığı garanti edilmez

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin