Dragon Star Varnir Indir (Incl. ALL DLC’s)

Dragon Star Varnir Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Dragon Star Varnir, 8 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Kadim bir hayvanın kemiklerinin kara üzerinde yükseldiği bir dünyada. Şövalye Zephy, işi cadıları avlamak olan bir tarikatın parçasıdır – ejderhaları doğurmak için lanetli varlıklar olarak kabul edilen insanlar. Bu görevlerden birinde neredeyse öldürüldüğünde, iki gizemli cadı ona ejderha kanı vererek onu ölümden kurtarır. Çabaları sayesinde yeni büyülü yetenekler kazanır. Kısa süre sonra kaderinin cadılarla iç içe geçtiğini fark eder ve isteksizce bir imparatorluk ile savaşmak için kendi türünün, acımasız ejderha avcılarını ve var olanlardan daha güçlü bir cadıyı yok etmek için onlara katılır. Tüm bunlarla savaşıp kendilerini kurtarabilirler mi, yoksa yeni müttefikleri ejderhanın lanetine boyun eğecekler mi?

Ana Özellikler:

3 korku seviyesi – Klasik sıra tabanlı savaş sistemindeki bu benzersiz yorumda, oyuncular üç dikey düzlemde ejderhalara uçar ve saldırır. Hangi seviyeden saldırdığınıza bağlı olarak belirli ejderhaların güçlü ve zayıf yönleri olduğu için parti üyelerinizi nasıl konumlandıracağınızı belirleyin. Bazı dev ejderhalar da üç seviyeyi de geçebilir. Yani dikkatli ol!
İçinizdeki ejderhayı uyandırın – Oyuncular savaş sırasında bir düşmana saldırdıklarında ejderha göstergelerini doldururlar. Maksimum seviyeye ulaştıklarında, ejderhaların gücünü dönüştürebilir ve kullanabilir, zırhlarını büyük ölçüde artırabilir ve becerilerinin kilidini açabilirler!
Devour Hour’a hoş geldiniz – Bir düşman ejderhası zayıflatıldığında, oyuncular Devour becerisini kullanarak o ejderhaya özgü bir yetenek ağacı elde edebilir. Arazide dolaşan birden fazla ejderha ile oyuncular, sizi zafere götürebilecek farklı ejderha yetenek ağaçlarını ve kombinasyonlarını keşfedebilir!
Delilik mi zenginlik mi? – Üç cadı, onlara yiyecek için ejderha kanı getirmeniz konusunda size güveniyor. Onları aç bırakırsanız delirirler. Onları aşırı besleyin ve uçurtmaya dönüşecekler! Onları canlı tutacak mısınız yoksa nadir eşyalar elde etmek için feda mı edeceksiniz? Seçim nihayetinde sizindir, ancak verdiğiniz her karar sonunuzu değiştirebilir.

Dragon Star Varnir’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dragon Star Varnir’i indirdikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dragon.Star.Vamir.Incl.All.DLCs.zip” e tıklayın (bunun için alacağınız 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Dragon Star Varnir klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Dragon Star Varnir ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dragon Star Varnir Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit (DirectX 11 eşdeğeri)
 • İşlemci: Intel i5 2.3 GHz veya AMD A9 2.9 GHz eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: ATI Mobility Radeon HD 5xxx, 1 GB VRAM 5000
 • Kamp: 11 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound (DirectX) uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.