Doctor Who: The Edge Of Reality Indir

Doctor Who: The Edge Of Reality Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Doğrudan Bağlantıda önceden yüklenmiştir. Doctor Who: The Edge of Reality 13 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Evreni kurtarma arayışında On Üçüncü Doktor’a (Jodie Whittaker tarafından seslendirilir) katılırken sonik tornavidayı kaydırın ve yol boyunca (misafir görünümünde David Tennant tarafından seslendirilen) Onuncu Doktor ile tanışın. Uzayda ve zamanda unutulmaz, hikaye odaklı bir macera yaşayın, korkunç canavarlarla yüzleşin ve şaşırtıcı bir gizemi çözün! Eleştirmenlerce beğenilen Doctor Who: The Lonely Assassins’in yazarı Gavin Collinson’ın bu orijinal Doctor Who hikayesinde, gerçekliğin kendisinin bir dizi zaman alıcı aksilik tarafından tehdit edildiği Kaos Ayeti’ne girin. Dalekler, Ağlayan Melekler ve Siberler dahil klasik Doctor Who canavarlarıyla yüzleşin ve korkunç yeni bir tehditle karşı karşıya kalın: CyberReaper. Şimdi VR olmayan platformlar için Doctor Who: The Edge of Reality, The Tenth Doctor (David Tennant tarafından seslendirildi) dahil olmak üzere yepyeni karakterler ve keşfedilecek yeni yerler içeriyor ve bir önceki Game The Edge of’a dayanan yeniden tasarlanmış ve genişletilmiş bir hikaye ile. zaman oluşturur.

Doctor Who: The Edge of Reality nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Doctor Who: The Edge Of Reality indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Doctor Who: The Edge Of Reality” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Doctor Who: The Edge Of Reality klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Doctor Who: The Edge of Reality Ücretsiz indir

Doctor Who: The Edge Of Reality Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 8
  • Depolamak: 8 GB RAM

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin