Django Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Django Free Download PC oyunu. Django 27 Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

‘Django’, bu oyunda Kodaikanal’ın en derin ormanlarındaki göl evinde ailesi tarafından geride bırakılan cesur Doberman Django’yu oynuyorsunuz. Kodaikanal’ın güzel ormanlarını keşfedecek ve zorluklarla karşılaşacak, ormanda patikalar bulacak ve vahşi hayvanlarla yüz yüze tanışarak etkileşime gireceksiniz ve kaçacaksınız. Ayrıca baba, oğul ve köpek arasındaki güzel ve duygusal bir hikaye keşfedeceksiniz. Derin iş baskınızdan, korkunuzdan ve hayatın monotonluğundan bir mola verin. Django’nun hayatına adım atın ve bilinmeyen ormanda kendinizi kaybedin, doğanın ve ormanın serin esintisini yaşayın. Heyecan verici maceralar ve iç ısıtan bir hikaye ile adrenalin pompalayın.

Django nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Django indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Django’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Django klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Django Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Django Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7,8,8.1
 • İşlemci: I3 son nesil
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 4GB GRAFİK
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin