Disgaea 6 Complete Indir (Incl. ALL DLC)


Disgaea 6 Complete (TÜM DLC dahil) Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Disgaea 6 Complete (TÜM DLC'ler dahil) 28 Haziran 2022'de çıktı

Oyun hakkında

Zed, kız kardeşi Bieko'nun yanında yeraltı merdiveninin en alt basamağında debelenen övünen bir zombidir. Bir Yıkım Tanrısı (olmayan) hayatını tehdit ettiğinde, Zed yaklaşmakta olan tehdide karşı durmak için eşsiz Süper Reenkarnasyon yeteneğini kullanmalıdır. Yol boyunca yeraltı dünyasının çarpık ve renkli sakinleriyle birleşecek, içinde ve çevresinde zorluklarla yüzleşecek ve onun gibi ölümsüz bir holiganın bile zorluklara dayanıp dayanamayacağını görecek! Disgaea 6: Defiance of Destiny, karanlık ama dokunaklı bir hikayeyi çılgın taktiksel savaşla birleştirirken, önceki bölümlerde daha önce hiç görülmemiş oyun öğelerini tanıtıyor. Bu, hem yeni hem de geri dönen oyuncuların Yeraltı Dünyası boyunca gerçekten unutulmaz ve benzersiz bir yolculuk yaratmalarını sağlar. Özel saldırılar ve çeşitli dost birimlerin desteğiyle acıyı savaşa taşıyın. Otomatik, Yeniden Dene ve Tekrar Oynat gibi özelleştirilebilir ayarlar, hem sıkı hem de sıradan oyuncuların kendi yollarını çizmelerine olanak tanır. Ve işler korkunç bir hal alırsa, savaşa yeniden katılmak için Süper Reenkarnasyonu kullanın ve başarılı olana kadar denemeye devam edin. Bu gerçekten herkes için uygun bir yeraltı dünyası!

Disgaea 6 Complete Nasıl İndirilir ve Kurulur (TÜM DLC'ler dahil)

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Disgaea 6 Complete (ALL DLC dahil) indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Disgaea 6 Complete'e Çıkart (ALL DLC dahil)” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, ne elde edebileceğinizi burada).
 4. Disgaea 6 Complete (ALL DLC dahil) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Disgaea 6 Complete (TÜM DLC'leri İçerir) Ücretsiz İndir

Disgaea 6 Complete'i (TÜM DLC'ler dahil) Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir'i başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1/10/11 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 560 Ti
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin