Digimon Survive Indir


Digimon Survive Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Digimon Survive 28 Temmuz 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Digimon Survive, hayatta kalma kabiliyetinizi test edecek tehlikeli canavarlar ve ölümcül savaşlarla dolu gizemli bir dünyada geçen görsel roman ve taktik RPG’nin bir karışımını sunuyor. Bir okul gezisinde kaybolduktan sonra, Takuma Momozuka kendini vahşi düşmanların ve yeni müttefiklerin yaşadığı bir dünyaya taşınmış olarak bulur. Eve dönüş yolunda Takuma ve arkadaşlarına katılın. Sıra tabanlı dövüş içeren bu heyecan verici görsel romanda hikayenizi şekillendirin.

– Zengin bir görsel roman deneyimi
Heyecan verici drama, benzersiz bir karakter kadrosu ve potansiyel olarak karanlık seçimlerle dolu karanlık bir dostluk ve hayatta kalma hikayesini ortaya çıkarın.

– Gizemli bir dünya
Gizli sırlarla dolu diğer dünya bölgelerini ve işe almak için Digimon’u keşfedin.

– Güç senin
Kararlarınız oynanışı etkiler: diğer NPC’lerle bağlantı kurarsınız, Digimon’unuzun gelişimi ve maceranızın sonucu.

– Heyecan verici ve stratejik oyun
Rakiplerinizi takımınıza katılmaya ikna edin ve heyecan verici sıra tabanlı savaşlarda yanınızda savaşmaları için onları geliştirin.

Digimon Survive nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Digimon Survive indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Digimon Survive’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Digimon Survive klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Digimon Survive’ı ücretsiz indirin

Digimon Survive Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6300 veya AMD FX-4350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GT 1030 veya AMD Radeon HD 7850
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Ayar: Düşük

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin