Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game Indir (v2.0.2)


Deeeer Simulator: Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ortalama Günlük Geyik Oyununuz Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Deeeer Simulator: Ortalama Günlük Geyik Oyununuz 20 Ocak 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Şehirde özgürce koşun ve ana karakterin geyiğe özgü esnek boyun ve keskin boynuzlarınız gibi özelliklerinden yararlanın! Basitçe söylemek gerekirse, Geyik Simülatörü bir “Yavaş Yaşam Kasabası Yıkım Oyunu” dur. Günlerinizi şehirdeki diğer hayvanlarla burada ve orada güzel, rahat bir eğlenceyle geçirebilir veya biraz stresi atıp şehri ve içindeki her şeyi kesinlikle yok etmeyi seçebilirsiniz. Yıkıcı bir yol seçerseniz, polis sizi takip edebilir ve trajik bir sona gelebilir. Geyiklerin gerçek gücünü ortaya çıkarmak için mütevazı bir şehirde günlük hayatı paramparça edin!

Deeeer Simulator'u İndirin ve Yükleyin: Ortalama Günlük Geyik Oyununuz

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Deeeer Simulator: Ortalama Günlük Geyik Oyununuz indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “DEEEER.Simulator.v2.0.2.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Deeeer Simülatörü: Ortalama Günlük Geyik Oyununuz klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Deeeer Simülatörü: Ortalama Günlük Geyik Oyunu Bedava İndir

Deer Simulator: Your Average Everyday Deer Game'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yeni
 • İşlemci: Çekirdek i3-3120M
 • Hafıza: 2 MB RAM
 • Grafik: Intel Graphics 4000
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin