Death End Re;quest Indir (v20190709)

Ölüm Sonu Re; Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Ölüm Sonu Re; görev 16 Mayıs 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Bir video oyun programcısı olan Arata Mizunashi, neredeyse bir yıl önce kaybolan meslektaşı Shina Ninomiya tarafından kendisine gönderilen bir e-postadan bir bildirim alır. Birlikte nefes kesici, en son teknolojiyle desteklenen sürükleyici bir sanal manzara olan The Odyssey (WOD) of the World üzerinde çalıştılar. Ta ki, Shina’nın aniden ortadan kaybolması üretimi hızla durdurana kadar. Arata, Shina Ninomiya’nın tüm zaman boyunca “WOD” içinde sıkışıp kaldığına dair şaşırtıcı ifşayı keşfeder. Arata, terk edilmiş projesine musallat olan kod satırlarına geri döndüğünde, oyunun artık bir hatayla boğuştuğunu ve Shina’nın tek aktif oyuncu olduğunu fark eder. Arata, alçak bir gücün Shina’yı oyundan çekmesini engellediğini çabucak öğrenir. Tek çıkış yolun mu? Mükemmel sonun kilidini açmak için oyunu bitirmesi gerekiyor -% 1 başarı oranına sahip bir sonuç. Yolculuklarında insanlık ve AI teknolojisi algısını bulanıklaştıran ve sanal ile dünyamız arasındaki farkları sorgulayan ilgi çekici bir anlatıyı harekete geçiren bir dizi NPC karakteriyle karşılaşırlar. Ekranın her iki tarafında ne tür korkuların beklediğini bilmiyorlar.

Ana Özellikler

İnanılmaz: gerçek mi kurgu mu? – Oyuncuların World Odyssey’in gizemli iç işleyişini çözmek için gerçek dünyada araştırma yapması gerektiğinden Gerçeklik Modu ve Oyun Modu arasında geçiş yapın ve fantezi canavarlarla savaşmak için oyun içi görünüm moduna geçin. Kararınız oyunun sonunu değiştirebileceğinden seçenekleri akıllıca seçin!
Sıra Tabanlı RPG’ler Baş Aşağı – Bu sıra tabanlı komuta savaş sisteminde özgürce hareket edebilir ve korkunç canavarlarla savaşabilirsiniz. Savaş sırasında oyuncular, oyunun türünü birinci şahıs nişancılıktan dövüş oyununa değiştirebilirler!
Rahatsız Ediyorsunuz – Keşfederken, oyuncuların ulaşılması zor alanlara ve gizli hazinelere erişmek için karaktere özgü zindan becerilerini etkinleştirmeleri gerekiyor!
Beyaz tavşanı takip edin ve böceklerle istila edilmiş bir dünyayı keşfedin – Bu hiper gerçekçi oyun dünyasında, oyuncular Shina’nın enfekte olmuş patronlar ve büyüleyici ortamlarla dolu bir oyun evreninden kaçmasına yardım etmelidir!

Death End Re’yi İndirin ve Yükleyin; arayış

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Death End Re indirildikten sonra; görev tamamlandığında, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Death.end.reQuest.v20190709.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Death End Re görev klasörüne çift tıklayın; ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ölüm Sonu Re; ücretsiz arayış indir

Death End Re’yi indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın; başlamak için doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirme arayışı. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit (DirectX 11 eşdeğeri)
 • İşlemci: Intel i5 2.3 GHz veya AMD A9 2.9 GHz eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 12.0 veya üstünü destekleyen VRAM 1 GB veya daha iyi grafik kartı
 • Ses kartı: DirectSound (DirectX) uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: SSE4.2 uyumlu PC gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.