Deadlink Indir (v0.2.13957)


Deadlink Free Download PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Ölü bağlantı 18 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Deadlink, roguelite unsurları içeren bir siberpunk FPS oyunudur. Deneysel Deadlink projesi için işe alınan ilk ajansınız. Otonom bir savaş bombasının pilotluğunu yapın ve dünyanın en güçlü şirketlerinin entrikalarını engellemek için sıkışık kenar mahallelerde, çarpık laboratuvarlarda, kirli depolarda ve gösterişli ofis binalarında savaşın. Ölümcül bir cephanelik konuşlandırın, becerilerinizi ve teknolojinizi yükseltin, yok edilebilir ortamları harap edin ve kurumsal kâr marjlarını aynı anda azaltın. Kurumsal Güvenlik Teşkilatı'nın en güçlü silahı sizsiniz ve şirketlerin ve onların gölgeli anlaşmalarının güvenli olmaktan çok uzak olduğundan emin olmak sizin işiniz. Karargahtaki ekibin desteğiyle, makul bir inkar askeri operasyonunun, umutsuz bir mahkeme davasının maliyetinin çok altında bir şeyleri düzeltebileceği bir çatışmaya atılacaksınız. Her rastgele çalışma farklı olacak, ancak bir şey asla değişmeyecek: sayıca üstün olacaksınız. Koşarken, zıplarken hızlı düşünmeye ve çevreyi kendi avantajınıza kullanmaya hazır olun. Bir saniye bile hareketsiz kalamazsın. El bombanızı güçlü silah yükleriyle donatın. Bir yıkım yolu açarken farklı kombinasyonları deneyin. Düşmanlarınıza uzaktan saldırmak mı, durum etkileriyle onları zayıflatmak mı yoksa alev alev yanan silahlarla çıldırmak mı istiyorsunuz? Oyun tarzınız ne olursa olsun, iş için doğru kiti bulabilirsiniz. Düşmanlarınızın size atacak mermi ve ceset sıkıntısı yok. Ama sen de bir pısırık değilsin. Elbette, burada burada bir savaş bombası kaybedebilirsiniz, ancak bir sonraki bombanız daha da zor olacak. Yükseltilmiş yetenekler ve daha ölümcül ateş gücü ile her yeni koşuya başlayın!

Deadlink nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Deadlink indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Deadlink'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Deadlink klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Ölü Bağlantı İndirme

Doğrudan bağlantı ile ölü bağlantı ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: AMD FX-8350 veya Intel i5-3570
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon™ HD 7970 veya NVIDIA GeForce GTX 680 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin