Darwinia Indir (GOG)


Darwinia Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Darwinia, 14 Temmuz 2005'te yayınlandı

Oyun hakkında

Hızlı tempolu aksiyonu stratejik savaş planlamasıyla birleştiren Darwinia, yeni ve sezgisel bir kontrol mekanizmasına, Tron ve Defender gibi 80'lerin retro klasiklerinden ilham alan bir grafik stile ve modern bir 3D dünyada yaşayan göçebe perilerden oluşan bir kabile hakkında bir hikayeye sahip. Darwinian'ın 10.000. yıl dönümünü kutlamak için 2022'de tamamen yeniden düzenlenen bu güncellenmiş sürüm, tartışmasız bir bağımsız klasiği bugüne getiriyor. Oyun tüm modern sistemlerde sorunsuz çalışıyor, bir gün bile eskimedi ve şimdi eskisi kadar taze ve alakalı. ilk kez yayınlandı. En İyi Bağımsız Video Oyunu dalında Seamous McNally Büyük Ödülü ve birden çok Editörün Seçimi Ödülü dahil olmak üzere IGF'de 5 ödülden 3'ünü kazandıktan sonra, şimdi tüm zamanların en çok beğenilen bağımsız oyunlarından birini oynama zamanı.

Darwinia nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Darwinia indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Darwinia'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Darwinia klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Darwinia'yı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5 (Westmere) veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 4GB VRAM
 • Grafik API'si (AÇI): Direct3D 11+ veya Vulkan 1.2.160+
 • Grafik API'si (OpenGL): OpenGL 3.3+

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin