Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector’s Edition Indir


Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition 20 Eylül 2019'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Blue Tea Games, Dark Parables serisindeki en yeni büyülü macerayı gururla sunar! Genç bir çırak lanetli bir tabloyu ararken kaybolduğunda, araştırmak için acele ediyorsunuz. Sanat ve gerçeklik çarpışırken ve yıkım imparatorluğun her yerine yayılmakla tehdit ederken, oyunda eski batıl inançlardan çok daha fazlasını bulmaya geliyorsunuz! “Prenses ve Ördek Yavrusu” tablosunun arkasındaki gerçeği öğrenip dünyanızı zamanında kurtarabilir misiniz? Bu heyecan verici gizli nesne macerasında öğrenin! Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir Collector's Edition sürümüdür. Koleksiyoncu Sürümü şunları içerir:

Bonus oyununda sadık bir şövalyenin soyadının ardındaki büyüleyici sırrı ortaya çıkarın!
Çeşitli benzersiz başarılar kazanın!
Bulmak için tonlarca dönüşen nesne ve kilidini açmak için benzetmeler!
Tekrarlanabilir HOS ve mini oyunların, özel duvar kağıtlarının, müziklerin, konsept sanatının ve daha fazlasının keyfini çıkarın!
Strateji rehberi ile kendinizi asla kaybetmeyin!

Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition” seçeneğine tıklayın. Buraya).
  4. Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition Ücretsiz İndir

Dark Parables: Portrait Of The Stained Princess Collector's Edition'ı doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Hafıza: 1024 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin