Dark Messiah Of Might & Magic Indir (v1.02)

Dark Messiah Of Might & Magic Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Dark Messiah Of Might & Magic 25 Ekim 2006’da yayınlandı

Oyun hakkında

Valve’s Source Engine’in gelişmiş bir sürümünü temel alan yeni nesil aksiyon RPG oyunlarını keşfedin. Might & Magic evreninde, oyuncular karanlık ve unutulmaz bir fantezi ortamında vahşi savaşlar yaşarlar. Kılıçlar, gizlilik, büyücülük. Öldürme şeklinizi seçin.

  • En Yeni Teknoloji: Valve’ın ünlü Source ™ motorunun geliştirilmiş bir versiyonunu deneyimleyin. Bir fantezi ortamında ilk kişiden tam vücut farkındalığı, gerçekçi hareket, fiziksel temsil ve tam yakın dövüş sistemi ile bir görünümün taze perspektifini keşfedin.
  • Sonsuz Eylem: 12 büyük seviyede kötü güçlere meydan okuyun ve 30’dan fazla silahta ve yıkıcı büyü cephaneliğinde ustalaşmayı öğrenin.
  • Karakterinizi geliştirin: Tek bir disiplinle sınırlı kalmadan oyun deneyiminizi genişletin. Oyunda ilerledikçe Dark Messiah’ın eşsiz Beceri Evrim Sistemi ile güçlü yeni büyüler ve saldırılar öğrenin.
  • Devrimci Çok Oyunculu Mod: Devrimci Haçlı Seferi Modunda 32 oyuncuya kadar savaşa hazırlanın, böylece oyuncular dinamik çevrimiçi kampanyalarda deneyim ve yeni beceriler kazanabilir. İnsana veya ölümsüzlüğe adım atın ve beş tamamlayıcı karakter sınıfından birini seçin.

Dark Messiah Of Might & Magic’i İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dark Messiah Of Might & Magic’in indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Dark.Messiah.of.Might.and.Magic.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (WinRAR alabilirsiniz Buraya).
  4. Dark Messiah Of Might & Magic klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dark Messiah of Power & Magic ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dark Messiah Of Might & Magic Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

Minimum: AMD Athlon ™, Pentium® 2,4 GHz, 512 MB RAM, 128 MB grafik kartı, 7 GB sabit disk alanı, Windows XP, fare, klavye

Önerilen: AMD Athlon ™, Pentium® 3.0 GHz, 256 MB dx9 grafik kartı, 7 GB sabit disk alanı, Windows XP, fare, klavye

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.