Dakar 18 Indir (v.13 & ALL DLC’s)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Dakar 18 Free Download PC oyunu. Dakar 18, 25 Eylül 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

DAKAR 18, Güney Amerika'daki Amaury Spor Örgütü'nün (ASO) dünyaca ünlü yıllık ralli baskınına dayanıyor ve dünyadaki en büyük kros rallisinin gerçekçi bir simülasyonudur. Motosikletler, arabalar, kamyonlar, dörtlüler ve UTV'ler dahil olmak üzere çok çeşitli araçları içerir. Oyuncular, zorlu çevrimiçi çok oyunculu yarışlara katılmanın yanı sıra, geniş bir açık dünyada yarış becerilerini kullanmak ve geliştirmek için çevrimdışı oynayacaklar.

Ana Özellikler:

 • Büyük Cross Country Açık Dünya: Sizi tek bir rota veya belirli yollarla sınırlamayan 12.000 km2'den fazla açık dünya ile Peru, Bolivya ve Arjantin'de sürüş deneyimi
 • 2018 Dakar Rallisi, Lima'dan Córdoba'ya 14 etap simüle etti
 • Gerçekçi grafikler: Oyun alanındaki uydu görüntülerini dönüştürerek
 • Gerçekçi Yol Kitabı Navigasyon Sistemi: Serbestçe dolaşabileceğiniz geniş arazide size rehberlik edecek resmi 2018 Dakar Rallisi Yol Kitaplarının simülasyonu. Kaybolmadan bitiş çizgisine ulaşabilir misin?
 • Zaman ve hava durumu simülasyonu: Kavurucu güneşin altında kuru kumda mahsur kalın veya şiddetli yağmur veya nehir yataklarında derin çamurla savaşın!
 • Kurtarma ve Onarım: Kazanmak için mi yarışıyorsunuz yoksa durup ihtiyacı olanlara yardım etmeye hazır mısınız? Takılan bir rakibi çekerseniz, ek onarım puanları kazanacaksınız. Ona ihtiyacın olacak!
 • Tek oyunculu ve çok oyunculu: Oyun, tam bir çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu deneyim ve rekabet sunar. Çevrimiçi aşamalarda yedi adede kadar diğer katılımcıya karşı yarışın veya bölünmüş ekranda bir arkadaşınızla oynayın!

Dakar 18'i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dakar 18 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dakar.18.v.13.ALL.DLCs.zip'e Çıkar” seçeneğini tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Alabilirsiniz Buraya).
 4. Dakar 18 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dakar 18 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dakar 18 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: 2,5 GHz'de Intel Core i5-2400s veya 3,3 GHz'de AMD FX-6100 veya eşdeğeri Core i3-7340
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD HD 7870 (Shader Model 5.0 veya daha iyisi ile 2 GB VRAM)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin