Cyberpunk 2077 Indir (v1.23)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cyberpunk 2077 Ücretsiz İndirme PC oyunu. Cyberpunk 2077, 9 Aralık 2020'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Cyberpunk 2077, güce, cazibeye ve vücut modifikasyonuna takıntılı bir megalopolis olan Night City'de geçen bir açık dünya aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz bir implantı takip eden paralı bir kanun kaçağı V olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber yazılımını, becerilerini ve oyun stilini özelleştirebilir ve seçimlerinizin tarihi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği devasa bir şehri keşfedebilirsiniz. Sibernetik geliştirmelerle donanmış bir şehirli paralı asker olan siberpunk olun ve Night City sokaklarında efsanenizi oluşturun. Grafikler, karmaşıklık ve derinlik açısından yeni standartlar belirleyen Night City'nin uçsuz bucaksız açık dünyasına adım atın. Hayatınızın en riskli işini üstlenin ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir prototip implant için çabalayın.

Cyberpunk 2077'yi indirin ve yükleyin &

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cyberpunk 2077 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cyberpunk.2077.v1.23.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Cyberpunk 2077 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cyberpunk 2077 Ücretsiz İndir77

Doğrudan bağlantı ile Cyberpunk 2077 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya 10
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 70 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu oyunda, azınlık bir insanda nöbetlere veya bilinç kaybına neden olabilecek çok çeşitli görsel efektlerle karşılaşacaksınız. Siz veya tanıdığınız biri oyun oynarken yukarıdaki belirtilerden herhangi birini yaşarsa, durun ve hemen bir doktora görünün.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin