Cyberpunk 2077 Indir (v1.2)

Cyberpunk 2077 Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Cyberpunk 2077, 9 Aralık 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Cyberpunk 2077, güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı bir metropol olan Night City’de geçen bir açık dünya aksiyon macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz bir implant arayan paralı bir suçlu olan V olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber yazılımını, becerilerini ve oyun stilini özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği devasa bir şehri keşfedebilirsiniz. Sibernetik geliştirmelerle donanmış bir siberpunk, şehirli paralı asker olun ve efsanenizi Night City sokaklarında inşa edin. Grafikler, karmaşıklık ve derinlik açısından yeni standartlar belirleyen bir yer olan Night City’nin uçsuz bucaksız açık dünyasına adım atın. Hayatınızın en riskli işini üstlenin ve ölümsüzlüğün anahtarı olan prototip bir implant arayın.

Cyberpunk 2077’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Cyberpunk 2077’yi indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Cyberpunk.2077.v1.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Cyberpunk 2077 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Cyberpunk 2077 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Cyberpunk 2077 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya 10
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 70 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu oyunda, az sayıda insanda nöbetlere veya bilinç kaybına neden olabilecek çok çeşitli görsel efektlerle karşılaşacaksınız. Siz veya tanıdığınız biri kumar oynarken yukarıdaki belirtilerden herhangi birini yaşarsa, hemen durun ve bir doktora görünün.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin