Cyber Ops Indir (v1.0.28)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cyber ​​Ops Free Download PC oyunu. Cyber ​​Ops 21 Mayıs 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Cyber ​​Ops, uzaktan çalışan bir Görev Kontrol Süpervizörü perspektifinden anlatılan hikaye tabanlı bir taktik hack oyunudur. Siz gökyüzündeki göz, görünmez el, ekibiniz için web üzerinden izleyen siber ruhsunuz. Cyber ​​Ops, operatör ile hattın diğer ucundaki gerçek insanlar arasındaki ilişkiyi sürükleyici anlatım ve zorlu oyun yoluyla araştıran gizli / hack türüne yenilikçi bir yaklaşımdır. Baltia’nın genç ulusu, uzun ve acılı bir savaştan sonra özgürlük hakkını kazandı, ancak şimdi tehlike her zamankinden daha fazla. Ülkeyi her türlü yeni nesil tehditten korumak için hükümet tarafından oluşturulan gizli bir yüksek teknoloji birimi olan Geist Division’ın bir parçasısınız. Bir operatör olarak göreviniz, kentsel alanlarda konuşlandırılmış bir grup özel operasyon ajanına uzaktan yardım etmektir. Derin bilgisayar korsanlığı becerilerinizle cihazları ve sistemleri kontrol etmeniz ve ekibiniz için en güvenli rotaları sağlamak için çevreyi taramanız gerekir. Özellikler:

 • Siberpunk konuları, soruşturmaları ve siyasi entrikalarla dolu 6 saatten fazla hikaye görevi.
 • Ekip liderlerinden gelen gerçek zamanlı sesli geri bildirim, Siber Operasyonlar dünyasını hayata geçiriyor.
 • Cyberlink ile donatılmış kapıların, güvenlik cihazlarının ve beyinlerin kontrolünü elinizde tutmak için çeşitli hackleme mekanikleri.
 • Kadro Yönetimi: Sızma mangaları için yavruları işe alın.
 • Araştırma ve Geliştirme: Temsilci performansını artırmak için yeni siber implantlar geliştirmek.
 • 80’lerin kült filmlerinden ilham alan retro-fütüristik bilgisayar arayüzleri ve karanlık analog synthesizer tabanlı müzik.

Cyber ​​Ops’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cyber ​​Ops indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ciber Ops’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Cyber ​​Ops klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Siber Operasyonlar ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Cyber ​​Ops Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 8.1
 • İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i3-7100U
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce MX130
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin