Crysis 3 Remastered Indir (v7983.0.0.1)


Crysis 3 Remastered Ücretsiz İndirilen PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Crysis 3 Remastered, 17 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Crysis 3 Remastered'da günümüzün donanımından yararlanmak için optimize edilmiş efsanevi birinci şahıs nişancı Crysis 3'ün tek oyunculu deneyimini yaşayın. Crysis 3 Remastered'da dünyanın kaderi bir kez daha sizin ellerinizde. Elektrikli, patlayıcı ve karbon oklar atan güçlü bir otomatik yüklemeli Predator yayı kullanan süper asker Prophet olarak mücadeleye geri dönün ve korumak için çok çalıştığınız barışı tehdit eden eski ve yeni düşmanları alt edin. Alien Alpha Ceph'i arama çalışmaları devam ediyor, ancak şimdi aynı zamanda New York şehrini dev bir nano kubbe tarafından korunan geniş bir şehir yağmur ormanına dönüştüren CELL Corporation'ın arkasındaki gerçeği de ortaya çıkarmalısınız. Efsanevi nano giysinizle donanmış olarak, yolunuzu seçerken ve yedi farklı bölgede savaşırken değerlendirmeli, uyum sağlamalı ve saldırmalısınız. Nanosuit'in üstün teknolojisi ile rakiplerinizi kaba kuvvet ateşinde yok edin veya hedeflerinize ulaşmak için gizliliği kullanın ve insanlığın sessiz kurtarıcısı olun. Dünyayı kurtarmanın yanlış bir yolu yoktur.

Crysis 3 Remastered nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Crysis 3 Remastered indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Crysis 3 Remastered'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. Crysis 3 Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crysis 3 Remastered Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Crysis 3 Remastered ücretsiz indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin